Eksplozja moich emocji przelana na jedwabne sznurki.

piątek, 18 marca 2016

Podwodny świat - konik morski :)

Oto mój tajny projekt z ostatnich tygodni :) Praca na konkurs sklepu Royal Stone! :) Tegoroczne inspiracje są wręcz zjawiskowe i po zobaczeniu zdjęcia prostu musiałam coś uszyć.

Jeśli chcecie zagłosować (zalajkować) to można to zrobić TU :)

Stworzyłam wisior w kształcie pławikonika, ryby tropikalnej zagrożonej wymarciem. To jedne z nielicznych ryb, które potrafią pływać pionowo i jak kameleony potrafią dostosować barwę skóry do otoczenia gdy zagraża im niebezpieczeństwo. Mój konik morski mieni się całą tęczą barw i przypomina podwodnego pawia. Inspiracją było zdjęcie okazu tej intrygującej ryby z Akwarium Gdyńskiego.

Sznurki sutasz Pega, Pega Acetat i chińskie, muszla naturalna, kryształ Swarovskiego Rivoli, kryształki Fire Polish, szklane bicony, koraliki Preciosa, koraliki Toho, cekiny.7 komentarzy:

 1. Boski! Uwielbiam taką bardzo kolorową biżuterię... ten wisior ma obłędny kształt. Nie mogę się napatrzeć - cudo! Trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam , przepiękny i zaglosowałam

  OdpowiedzUsuń
 3. ŁAŁ! :D Oto coś, co marzyło mi się kiedyś (i marzy nadal!) uszyć ;)
  Ale chyba nie udałoby mi się to tak pięknie i kolorowo! :)
  Konik jest fantastyczny, to naprawdę niesamowite, co robisz z sutaszem :) Składam wszelkie wyrazy uznania! :) I powodzenia oczywiście ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wszystkie komentarze! To chyba początek moich podwodnych sutaszowych wycieczek, bo w planach jest coś nowego, zobaczymy na ile dzidzia moja pozwoli, czy do wakacji mi się uda :)

  OdpowiedzUsuń