Eksplozja moich emocji przelana na jedwabne sznurki.

piątek, 27 marca 2015

Wiśniowelove z jaszczurem :P

Ruszyła kolejna edycja konkursu sklepu Royal Stone! Zadanie polega na wykonaniu biżuterii inspirowanej danym zdjęciem i zdjęcie najlepszej pracy trafia do oficjalnego kalendarza firmy :P

W tej edycji postanowiłam stanąć w szranki i tak wygląda moja pierwsza próba, obiecuję, że nie ostatnia (w końcu miesięcy jest 12 a i jeszcze potrzebna okładka :P).
Wszystkie zgłoszone prace w tej kategorii można podziwiać TU :)Inspiracja i w tle pozostałe prace zgłoszone do konkursu (zdjęcie pochodzi z fanpage'a firmy Royal Stone):Na moją pracę można zagłosować lajkiem TU :)

Sznureczki sutasz Pega i Acetat, ręcznie wykonany kaboszon, naturalny koral, jadeity rubinowe, czerwone howlity, masa perłowa, Toho, koraliki Preciosa i Rococo, cekiny.
Centralnym elementem jest ręcznie wykonany dla mnie kaboszon z żywicy autorstwa zaprzyjaźnionego Koshal Miniatures, który to własnoręcznie pomalowałam i ozdobiłam malutkimi cyrkoniami Swarovskiego.A tu taki mały zapis "making of", jak widać po materiałach, koncepcja ulegała zmianie w trakcie :P


3 komentarze:

  1. Wooow, jestem pod ogromnym wrażeniem - naszyjnik jest przepiękny, totalnie wyjątkowy :) a najbardziej to mnie przekonują kolory!

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny
    Zapraszam równiez do mnie na http://czarymarydori.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń